Purtan Serisi Ahşap Muadili Plastikler farklı derinliklerde özel desenler bulunan dekorasyon ve tasarım malzemelerinin üretimi için geliştirilmiştir.Mobilya  uygulamaları için çok popülerdir. Hızlı ayarlıdır, vidalanabilir, zımparalanabilir ve boyanabilir ürünlerdir. Purtan Boyalar ile renklendirilmesi kolaydır  basit 1A: 1B karışım oranları sunar. Purtan Serisi ürünler, yüksek nem dirençli, düşük viskoziteli, yüksek ısı direncine sahip, zımparalanma ve vidalanma özelliği, bileşenlerin daha kolay karıştırılması ve minimum büzülme sağlamak için geliştirilmiş yüksek performanslı, hızlı döküm poliüretan reçineleridir. HCS kimya değişik projelerinizde sizlere Hızlı Çözümler Sunmaktan mutluluk duyar.

Ürün Açıklama
Purtan M 1000 Hızlı sertleşen, düşük viskoziteli beyaz plastik. Purtan Boyalar ile bu plastiği kolayca renklendirebilirsiniz. Bu ürün hacimce basit bir 1A: 1B karışım oranına sahiptir ve 15 ila 30 dakika gibi kısa bir sürede kalıptan çıkarılır.
Purtan MF 04 Purtan esnek sıvı plastik 1A:1B Karışım oranaına sahiptir
Cam Kürecik Cam Kürecikler talk, kalsit,kil ve zorlu uygulamalarda kullanılan diğer malzemeler gibi birçok geleneksel dolgu ve katkı maddelerine üstün bir alternatiftir. Düşük yoğunluklu kürelerimiz, parça ağırlığını azaltmak, maliyetleri düşürmek ve ürün özelliklerini geliştirmek için çok çeşitli endüstrilerde kullanılır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@hcskimya.com mail adresimizden yada (0532) 431 38 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0532) 431 38 73 Whatsapp Destek