Aşağıda listelenen silikon kalıp kauçukları dökülebilir, ancak istendiğinde fırçalı uygulama için kolayca kalınlaştırılabilir. Platinyum kürlenmiş ve kalay kürlenmiş  silikon kauçuklar, köpük ve reçine dökümü için mükemmel  özellikler sunar.

Aşağıda listelenen silikon kalıp kauçukları dökülebilir, ancak istendiğinde fırçalı uygulama için kolayca kalınlaştırılabilir. Purtan Rtv 2 silikonları fırçayla uygulama için PurtanThix Kıvamlaştırıcı ile kalınlaştırılabilir.

Ürün Açıklama
Purtan Rtv  Kalay ile sertleştirilmiş silikon kauçuk bileşiklerdir. Purtan rtv  Silikonlar  Dökülebilir silikonların kap ömrü 45 dakikadır ve gece boyunca oda sıcaklığında kürlenir. Havanın giderilmesi için bir vakum pompası ve hazne kullanılarak karışımı yapılmış malzemenin vakumla gazdan arındırılması önerilir
Purtan Thix Purtan Thix   özellikle dikey yüzey uygulaması için  silikonların kalınlaştırılması için üretilmiştir (fırçalı uygulamalar yapmak) için Eklenen Purtan thix  miktarı değiştirilerek farklı viskoziteler elde edilebilir .

Purtan thix , Kısım A’nın yüzdesi olarak eklenir ve Kısım A ve B ile iyice karıştırılmalıdır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@hcskimya.com mail adresimizden yada (0532) 431 38 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0532) 431 38 73 Whatsapp Destek