Purtan Serisi Döküm Plastikler model yapımı uygulamaları için çok popülerdir. Hızlı ayarlıdır, Purtan Boyalar ile renklendirilmesi kolaydır  basit 1A: 1B karışım oranları sunar. Purtan Serisi ürünler, yüksek nem direncli, düşük viskoziteli, yüksek ısı direncine sahip, yüksek ısı direnci zımparalanma ve vidalanma özelliği, bileşenlerin daha kolay karıştırılması ve minimum büzülme sağlamak için geliştirilmiş yüksek performanslı, hızlı döküm poliüretan reçineleridir.HCS kimya değişik projelerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Ürün Açıklama
Purtan T1000 Sıvı Plastik Hızlı sertleşen, düşük viskoziteli beyaz plastik. Purtan Boyalar ile bu plastiği kolayca renklendirebilirsiniz. Bu ürün hacimce basit bir 1A: 1B karışım oranına sahiptir ve 15 ila 30 dakika gibi kısa bir sürede kalıptan çıkarılır.
Purart Sıvı Plastik  Purtan versiyonu. Ahşap Muadili
Purtan Flex Sıvı Plastik Purtan esnek sıvı plastik 1A:1B Karışım oranına sahiptir
Purtan Roto Sıvı Plastik Hafif, içi boş dökümler üretmek için Rotasyon sistemine uygun Poliüretan üründür
Cam Kürecik Cam Kürecikler talk, kalsit,kil ve zorlu uygulamalarda kullanılan diğer malzemeler gibi birçok geleneksel dolgu ve katkı maddelerine üstün bir alternatiftir. Düşük yoğunluklu kürelerimiz, parça ağırlığını azaltmak, maliyetleri düşürmek ve ürün özelliklerini geliştirmek için çok çeşitli endüstrilerde kullanılır.
Purtan Serisi Üretan Reçineleri Purtan Serisi ürünler, yüksek nem direnci, düşük viskoziteli, yüksek ısı direncine sahip, bileşenlerin daha kolay karıştırılması ve minimum büzülme sağlamak için geliştirilmiş yüksek performanslı, hızlı döküm üretan reçineleridir.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@hcskimya.com mail adresimizden yada (0532) 431 38 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0532) 431 38 73 Whatsapp Destek