HCS KİMYA silikon kalıp kauçukları balmumu, alçı ve beton dökümü için de kullanılabilir, ancak yüksek hacimli reçine veya şişen sistem köpük dökümü için en faydalı olanlardır. Bu malzemelerin dökümünde genellikle ayırıcı maddelere ihtiyaç duyulmaz. Dökümden sonra boyanması gerekiyor ise  reçine Purtan Rtv2 silikon kalıp kauçuklar önerilir.

Aşağıda listelenen silikon kalıp kauçukları dökülebilir, ancak istendiğinde fırçalı uygulama için Purthix kıvamlaştırıcı ile kolayca kalınlaştırılabilir.

Ürün Açıklama
Purtan P Serisi Rtv 2 Değişik  sertlikler de bulunan (5 ile 30 shore) arasında olan poliüretan dayanımı olan Şeffaf  Rtv 2 Silikon kauçuklarımız Polyester dökümü- Poliüretan döküm-Alçı döküm-Mum döküm-Ayakkabı taban döküm-Sabun ve kokulu taş döküm-Hediyelik eşya Ve Mobilya aksesuarların Ve benzeri bir çok uygulamada  kalıp yapımında kullanılabilir
Purtan P Serisi Rtv 2 Değişik  sertlikler de bulunan (5 ile 30 shore) arasında olan poliüeretan dayanımı olan  Rtv 2 Silikon kauçuklarımız Polyester dökümü- Poliüretan döküm-Alçı döküm-Mum döküm-Ayakkabı taban döküm-Sabun ve kokulu taş döküm-Hediyelik eşya Ve Mobilya aksesuarların Ve benzeri bir çok uygulamada  kalıp yapımında kullanılabilir.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@hcskimya.com mail adresimizden yada (0532) 431 38 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0532) 431 38 73 Whatsapp Destek