İçi boş ürünlerin (Rotasyon) dökümü için Purtan Poliüretan sıvı döküm reçineleri kullanılır. Endüstriyel malzemeler ve tasarım nesnelerinin bu ürün kullanılarak dökülmesinde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.Vitrin mankenleri, büyük heykeller ve içi boş çoğu ürün Purtan rotasyon döküm reçineleri ile üretilebilir. HCS Kimya  Rotasyon (dönen kalıp ) sistemleri için geliştirilmiş özel poliüretan döküm plastikleri üretir. HCS Kimya  projenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Ürün Açıklama
Purtan RTS Boynuzlar, burunlar, vitrin mankenleri , hediyelik eşya sektörü  ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli parçaları dökmek için kullanılabilen, hızlı sertleşen, düşük viskoziteli bir sıvı plastik. Purtan Boyalar ile kolayca renklendirilebilir.
Purtan P Hafif, içi boş ürünler üretmek için genellikle rotasyon döküm için kullanılan hızlı sertleşen bir sıvı plastik.
Purtan CE Boynuzlar, burunlar, içi boş vitrin mankenleri , hediyelik eşya sektörü  ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli parçaları dökmek için kullanılabilen, hızlı sertleşen, düşük viskoziteli bir sıvı plastik. Purtan Boyalar ile kolayca renklendirilebilir.
Purtan DK Şişen köpükler, hafif parçalar üretmek veya içi boş dökümleri doldurmak için kullanılabilir.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@hcskimya.com mail adresimizden yada (0532) 431 38 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
(0532) 431 38 73 Whatsapp Destek